Informacje

piątek, 04 stycznia 2013

Od 1 stycznia 2013 roku nie jest publikowany Monitor Polski B. Publikacja ta była zmorą firm, które miały obowiązek ogłaszać tam swoje sprawozdania finansowe, ze względu na ogromne koszty takiej publikacji.

Od nowego roku sprawozdania będą publikowane w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, dzięki czemu koszty obowiązkowej publikacji obniżą się dla wielu przedsiębiorców prawie 15-krotnie, a w niektórych przypadkach znikną całkowicie.

08:46, monika.zalewa , Informacje
Link Komentarze (1) »
czwartek, 13 grudnia 2012

Niedawno informowaliśmy o tym, że Trybunał Konstytucyjny uznał za niekonstytucyjne przepisy o likwidacji dnia wolnego za każde święto przypadające  w dzień wolny inny niż niedziela. Czekaliśmy na ukazanie się Dziennika Ustaw z ogłoszeniem tego wyroku. Ogłoszenie ukazało się w Dzienniku Ustaw z dnia 8 października i od tego dnia przestają obowiązywać niekonstytucyjne przepisy.

07:40, monika.zalewa , Informacje
Link Dodaj komentarz »
piątek, 12 października 2012

Moi szanowni czytelnicy

 

Zapewne zauważyliście, że znikł blog działający pod adresem biurorachunkowewiktoria.blox.pl. Stało się to za sprawą administratorów serwisu Blox, którzy uznali mój blog za spamerski i postanowili bez ostrzeżenia usunąć go całkowicie z zasobów serwisu wraz ze wszystkimi wpisami. Nie komentując tego faktu, bardzo Was za to przepraszam. Wiem, że korzystaliście z niego, bo liczba odwiedzin z tygodnia na tydzień znacząco rosła, przekraczając w momencie usunięcia bloga liczbę dwóch tysięcy na tydzień.

Ogromnie ważne jest dla mnie to, że liczba odwiedzających mnie osób rośnie tak szybko, bo to oznacza, że treści, które zamieszczałam są komuś potrzebne. Dlatego też postanowiłam reaktywować blog,  odzyskać treść opublikowanych wpisów i zamieścić je ponownie. Niemniej jednak blog będzie działał pod zmienionym adresem www.twojaksiegowa.blox.pl.

Zapraszam więc ponownie

Z przyjemnością będę dalej dla Was czytać i pisać

 

Monika Zalewa

09:59, monika.zalewa , Informacje
Link Dodaj komentarz »

Mam ogromną przyjemność poinformować wszystkich naszych czytelników, że ruszył nasz projekt zatytułowany "Startuj w Biznes".

Jego celem jest pomoc osobom stawiającym swoje pierwsze kroki w biznesie.

Szczegóły znajdują się na stronie projektu www.startujwbiznes.pl

 

data publikacji: 25.09.201209:57, monika.zalewa , Informacje
Link Dodaj komentarz »

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie otrzymał środki z rezerwy ministra na aktywizację osób bezrobotnych. Pieniądze te będą wykorzystane między innymi na bezzwrotne dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Uprzejmie informujemy, że zajmujemy się przygotowaniem takich wniosków. Jeśli są Państwo zainteresowani lub mają  w swoim otoczeniu osoby, które chcą się ubiegać o uzyskanie takiej dotacji, zapraszamy do nas.

Napisanie takiego wniosku przez nasze biuro wiąże się wprawdzie z odpłatnością, ale w przypadku podjęcia działalności i podpisania z nami umowy może być ona w części lub w całości zaliczona na poczet usług księgowych.

 

Kontakt do nas:

Biuro Rachunkowe WIKTORIA
ul. Karola Olszewskiego 11
20-481 Lublin
tel. 081 745 05 71
mail: info@wiktoria.lublin.plData publikacji: 6.09.2012

09:45, monika.zalewa , Informacje
Link Dodaj komentarz »

Ministerstwo Sprawiedliwości nareszcie zrobiło ukłon w stronę przedsiębiorców i uruchomiło nową, ulepszoną  wyszukiwarkę KRS.

Już nie trzeba jechać do sądu i płacić opłaty sądowej. Można pobrać i wydrukować aktualny odpis z KRS, który wygląda identycznie jak ten uzyskany z sądu i również jest honorowany na równi z wydrukiem otrzymanym z sądu.

Link do wyszukiwarki KRS on line znajdą państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „Linki”:

http://www.wiktoria.lublin.pl/tresc,linki.htmldata publikacji: 11.07.2012

09:44, monika.zalewa , Informacje
Link Dodaj komentarz »

Jeśli mieszkasz w Lublinie, lub często tu bywasz i planujesz otworzyć firmę, umów się z nami na bezpłatne konsultacje.

Poradzimy Ci jakie rozwiązania podatkowe wybrać, żeby były odpowiednie dla Ciebie i Twojej przyszłej firmy, odpowiemy na pytania dotyczące ZUS i inne. Doradzimy również biznesowo.

 

ZADZWOŃ!  Ta rozmowa naprawdę NIC NIE KOSZTUJE!

081 745 05 71Data publikacji: 18.05.2012

09:44, monika.zalewa , Informacje
Link Dodaj komentarz »