Blog > Komentarze do wpisu

Płacimy ZUS na 10-go!

Dziś 10 kwietnia - mija termin opłacenia składek na ZUS dla osób, które opłacają składkę wyłącznie za siebie.

Nie zapomnijcie więc wysłać przelewów.czwartek, 11 kwietnia 2013, monika.zalewa

Polecane wpisy

  • Płacimy ZUS na 10-go!

    Dziś 10 stycznia - mija termin opłacenia składek na ZUS dla osób, które opłacają składkę wyłącznie za siebie. Nie zapomnijcie więc wysłać przelewów.

  • Płacimy ZUS na 15-go!

    Przypominamy, że dziś przypada termin na opłacenie składek ZUS za miesiąc listopad. Ponieważ 15-ty dzień miesiąca wypadł w sobotę, czyli w dzień wolny od pracy,

  • Płacimy ZUS na 10-go!

    Przypominamy, że dziś mija termin zapłaty składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne dla osób opłacających składki wyłącznie za siebie.

Komentarze
2013/11/26 21:25:05
Mam 19 lat. Wkrótce dołączę do grona podatników i będę rozliczać się z podatku dochodowego. Chciałbym dokonać tego w miarę możliwie błyskawiczny i bezproblemowy sposób. Jestem świadoma tego, że istnieje rewelacyjny program do pity 2013 przez internet, który będzie mi w tym pomocny. Na tyle, że będę umiała rozliczyć swoje zeznanie podatkowe, bez dodatkowego stresu. Po co później chodzić po Urzędach, bo jak pomyślę, że będę musiała się tam udać, nie napawa mnie optymizmem. Dobrze, że są jeszcze inne opcje.
-
2016/10/03 16:09:58
Podatki to jedna z najbardziej skomplikowanych i okropnych rzeczy na świecie! nie dość że zabierają nam połowę wypłaty to jeszcze nikt nam nie ułatiwa zrozumienia procesu opodatkowywania. Świetny artykuł, dziękuję! Zapraszam do zapoznania się z tematem - program do wystawiania rachunków